DAN KARIJERA

Autor: Administrator , 3. 4. 2017.

U organizaciji Srednje škole Vela Luka, ovog petka, 31. ožujka održan je  prvi put u Veloj Luci  Dan karijera.

PRILOG dnevnik HTV- 2.4.2017.

U prostorijama hotela Korkyra, s početkom u 10 sati, svi potencijalni radnici, zaposleni, samozaposleni, nezaposleni, učenici i studenti, imali su priliku za  neposredan kontakt s poslodavcima.

Organizirane su panel diskusije s aktualnim temama sa tržišta rada koje uključuju i potrebne vještine radi lakšeg i bržeg zapošljavanja..
Izlagači su bili  mnogobrojni uvaženi gosti ; gđa. Nikolina Trojanović iz Hrvatske gospodarske komore, gđa. Helena Brčić iz regionalne razvojne agencije DUNEA, gosp. Nikša Kalafatović iz Obrtničke komore DNŽ, gosp. Mario Lozica HZZ Korčula, Doc.Dr.Sc.  Ivana Bilić  s Ekonomskog fakulteta  iz Splita.

Posebna pažnja je posvećena primjerima dobre prakse,  gdje su izlagači zainteresiranima opisali vlastite životne putove koji su ih odveli od ideja do realizacija istih, to jest do uspjeha .Panelisti su bili ; Marko Padovan -“Tim bolje“ , Marija Žuvela- Uljara Fanito,  Jerko Andrijić –Radež , Marijan Kegalj, Electronic Security International Youth Chamber, Split

Nakon prvog dijela koji je bio posvećen panel diskusijama, slijedila su  izlaganja poslodavaca na štandovima, gdje su zainteresirani, učenici, studenti i nezaposleni bili upućeni na mogućnosti zaposlenja i na kadrove za koje će biti potrebe u budućnosti.
Ovim putem pozivamo Srednja škola Vela Luka zahvaljuje svim sudionicima i gostima na pokazanom interesu za ovaj projekt naše škole , za koji se nadamo da će postati tradicionalan.

Sjednica Nastavničkog vijeća i redovan rad

za  početka nove školske godine biti će 21.8.2017. u 9,30 sati.

UGODNI LJETNI PRAZNICI !

« Kolovoz 2017 »