"WELLNESS ŠKOLA" Škola koja brine o psiho-fizičkoj dobrobiti svojih učenika

Autor: Administrator , 26. 2. 2018.

ESCOT - EUROPA je odbor osnovan od znanstvenika iz 10 Europskih zemalja sa zadatkom promicanja, koordiniranja i standardiziranja istraživanja u tri temeljna aspekta: prevencije, njege i rehabilitacije.

Srednja škola Vela Luka uključila se u projekt "Zdravi stil života", a  time je dobila titulu "Wellness škole"

"Zdravi stil života" je jedan od projekata koji omogućava učenicima da djeluju pozitivno i izgrađuje u njima zdravi način razmišljanja.

.

"WELLNESS ŠKOLA" Škola koja brine o psiho-fizičkoj dobrobiti svojih učenika

Autor: Administrator , 26. 2. 2018.

.