Školska godina 2018./2019.

TURNIR "DAN OPĆINE VELA LUKA 2018."

Autor: Administrator , 16. 3. 2018.

Na ovogodišnjem malonogometnom turniru povodom Dana općine Vela Luka sudjelovale su 4 ekipe. Značajno manje u odnosu na prethodnu godinu, no ta činjenica je opravdana pošto većinu razreda čine učenice.

Ekipe

1. Trigoza
  1. Škopci
  1. Gospoda
  1. Mahnitci

Pobjednička ekipa: GOSPODA

Nakon ždrijeba koji se održao u knjižnici u ponedjeljak, 12.3.2018. izvučeni su polufinalni parovi. U prvoj polufinalnoj utakmici sastale su se ekipe „Trigoza“ (prošlogodišnji pobjednici) i „Gospoda“. Utakmica je završila pobjedom „Gospode“ rezultatom 4:2.

U drugoj polufinalnoj utakmici sastali su se „Škopci“ i „Mahnitci“, a pobjedu su odnijeli „Mahnitci“ istim rezultatom kao i „Gospoda“ (4:2).

Pobjedu u utakmici za treće mjesto odnijela je ekipa „Trigoza“, rezultatom 12:4, a finale, kao svako pravo finale je bilo do kraja neizvjesno. Nakon regularnog isteka vremena, utakmica je završila rezultatom 3:3, a borba se nastavila „na penale“ u kojima se bolje snašla ekipa „Gospoda“ i pobijedila „Škopce“ rezultatom 5:3 te odnijela titulu ovogodišnjeg malonogometnog prvaka škole.

TABLICA STRIJELACA

Broj pogodaka

1. Goran Rubeša, Marko Andreis, Antonio Brkić
  1.
  1. Antonio Šeparović, Marin Žuvela, Eva Bačić

3

1. Ivan Padovan, Fabijan Dragojević

2

1. Ivan Šeparović, Antonio Burmas, Antonio Franulović, David Jelinić, Goran Lazić, Stipe Padovan, Andrija Tomić, Toni Barčot

1

Iz priložene tablice se vidi da ja nagrada za najboljeg strijelca otišla u „tri para ruku“.

Važno je napomenuti da je prije odigravanja finalne utakmice upriličena kratka svečanost dodjele nagrada „Najbolji MarkoPolist 2017.“ i to u dvije kategorije.

Nagradu ' Sportski Markopolist 2017' u kategoriji  'sportašica' dobila je Josipa Jurković, dok su sestre  Ivana i Josipa Jurković istu nagradu osvojile i u  kategoriji ženske ekipe kao  dvojac na pariće Veslačkog kluba 'Ošjak' iz Vela Luke. Nagrade umjesto sestara,  preuzela je njihova majka Darinka, a na dodjeli je sudjelovala i načelnica Općine, gđica. Katarina Bikić.

Zahvaljujemo sucima Ediju i Ivanu kao i Petri i Marini na pomoći u organizaciji turnira!

ANKETA ZA UČENIKE

STAJUN OD LUMBLIJE