NAŠOJ ŠKOLI ODOBREN PROJEKT "K1"

Autor: Administrator , 26. 4. 2018.

Agencija za mobilnosti i programe EU na svojim web stranicama od 26.4.2018. objavila je obavijest o dodjeli financijske potpore za projektne prijedloge u okviru ključne aktivnosti K1 za područje odgoja i obrazovanja, za koje je rok bio 1. veljače 2018.

Među odabranim projektima nalazi se i projekt „TRAŽENJE INOVACIJE ZA PODIZANJE MOTIVACIJE“ Srednje škole Vela Luka. Odobreni iznos financijske potpore za ovaj projekt, koji se odnosi na mobilnost nastavnika iznosi 15.268,00 eura.

Već od početka sljedeće školske godine desetak  naših nastavnika krenut će prema Europskim destinacijama prikupljati iskustva u svojim područjima.

ODLUKA O ODABIRU

NAŠOJ ŠKOLI ODOBREN PROJEKT "K1"

Autor: Administrator , 26. 4. 2018.

ODLUKA O ODABIRU