Projekt VELA SPILA – let's make it famous

Autor: Administrator , 22. 5. 2018.

U petak, 18.5.2018., mi, učenici marketinške agencije Ankora predvođeni Majom Tičinović Žuvelom bili smo na terenskoj nastavi te posjetili Velu Spilu zajedno s prof. Dinkom Radićem gdje smo u ugodnom okruženju čuli informacije vezane za lokalitet koje će nam uvelike olakšati i pomoći u stvaranju projekta VELA SPILA – let's make it famous za kojeg je Srednja škola Vela Luka dobila financijsku podršku od Ministarstva turizma RH u iznosu od  20 000,00 kn, a osmislili su ga nastavnice Maja Tičinović Žuvela i Andrea Živko u suradnji s prof. Dinkom Radićem.

Najvažnija stvar za Velu Spilu je što od Ledenog doba pa do danas možemo pratiti sve promjene koje se dešavaju u reljefu, uzdizanju mora, biljnom svijetu i životinjskom svijetu te u prilagodbi života. Nadamo se da ćemo uspjeti osvjestiti ljude koja je važnost Vele Spile i pretvoriti je u turistički lokalitet.

Autor: Marko Žanetić, 1.b

Projekt VELA SPILA – let's make it famous

Autor: Administrator , 22. 5. 2018.

Autor: Marko Žanetić, 1.b