Završnica malonogometnog turnira

Autor: Ofelija Dragojević, 17. 3. 2013.

MUŠKO FINALE NA PENALE

FINALE CURA NEIZVJESNO DO SAMOG KRAJA

U petak 15. 03. 2013.  u sportskoj dvorani Vela Luka održana je završnica malonogometnog turnira povodom Dana općine Vela Luka 2013. Na turniru je sudjelovalo 5 ženskih i 4 muških ekipa.

Nakon cijelog tjedna razigravanja po grupama završnica je pripala najboljim ekipama u obje kategorije. Da sve ne bude samo službeno u neformalnom dijelu  sastale su se ekipe : NASTAVNICI-ICE s izazivačicama , ženskom ekipom  PROKULICE. Tko je pobijedio nije toliko ni važno ( naravno iskusniji) ali važno je bilo i na ovakav način  poticati još bolju suradnju i druženje nastavnika i učenika.

A sada rezultati.

U ženskom finalu sastale su se ekipe :

KO BOG DA ( sastavljene od 4-tašica gimnazijalki)  i ekipe  PRVAŠICE UZVRAĆAJU UDARAC ( sada su drugašice) . Iako je cijeli susret protekao u neizvjesnosti pobjedu je odnijela ekipa PRVAŠICE …… s rezultatom  2 : 0. (golove su postigle Lidija Žuvela i Jelena Surjan) . Statua za najboljeg strijelca pripala je Luciji Andreis ( 4 gola)  iz ekipe KO BOG DA.

U muškom finalu sastale su se ekipe :

BAKALIĆI  II ( drugaši)   : AJVAR UMIRE POSLJEDNJI ( trećaši) .

Finalni susret  donio je puno lijepih poteza i asistencija . Iskre su među ljutitim rivalima frcale od prve minute. U čvrstom i vrlo borbenom ogledu prvi su do prednosti stigli igrači AJVARA …..da bi nakon tri  minuta igre BAKALIĆI   pronašli put do mreže i izjednačili , što je bio i konačni rezultat u regularnom vremenu.

Nakon rezultata 1:1 i boljeg izvođenja penala ekipa AJVAR UMIRE POSLJEDNJI  slavila  pobjedu od 6:5. Junak finalne utakmice bio je vratar Nikola Prižmić  koji je obranio tri penala.

Zasluženo slavlje AJVARA  upotpunila je i pojedinačna nagrada za najboljeg strijelca  koja je  pripala njihovom igraču Ivanu Žuvela s postignutih 14 golova na turniru.

Čestitke svim ekipama i posebna pohvala vjernim navijačima koji su bodrili svoje ekipe do kraja.

Vidimo se dogodine!

Ofelija☺