Županijsko natjecanje u malom nogometu za djevojke

Autor: Ofelija Dragojević, 29. 4. 2013.

U petak je na otvorenom terenu pored Sportske dvorane Dubrovnik održano županijsko natjecanje srednjih škola u malom nogometu za djevojke.

Na natjecanju su sudjelovale ekipe Turističke i ugostiteljske škole Dubrovnik, Medicinske škole Dubrovnik, Srednje poljoprivredne i tehničke škole Opuzen ,Gimnazije Metković i naravno naše cure Srednje škole Vela Luka.

Naše cure u polufinalnom susretu izgubile su od malo sretnijih domaćina Medicinske škole Dubrovnik, rezultatom 2:0 i time zauzele treće mjesto.

U finalnoj utakmici igrale su ekipe Medicinske i Turističke škole iz Dubrovnika.

(pobjednika ne znamo jer smo morale kući)

Naša ekipa igrala je u sastavu : Petra Vuletić, Lucija Andreis, Ana Zlokić, Lidija Žuvela, Lara Cetinić, Mia Hrboka, Frencis Cetinić, Frankica Botica, Jelena Surjan, Ema Prižmić, (voditelj Ofelija Dragojević)

Županijsko natjecanje u malom nogometu za djevojke

Autor: Ofelija Dragojević, 29. 4. 2013.

(pobjednika ne znamo jer smo morale kući)