Županijsko prvenstvo školskih športskih klubova srednjih škola u krosu

Autor: Ofelija Dragojević, 11. 11. 2013.

Na županijskom prvenstvu školskih športskih klubova srednjih škola u krosu u konkurenciji djevojaka koje je održano 8. studenog 2013. godine na Gradskom stadionu u Lapadu ekipa ŠSK Dupin Srednje škole Vela Luka u sastavu  Lidija Žuvela, Marina Valentić, Žana Mašković, Jelena Surjan i Ana Zlokić ( voditelj ekipe prof . Tino Dragojević) osvojila je prvo mjesto s maksimalnim brojem bodova. Od ukupno šest ženskih ekipa srednjih škola naše županije koje su se natjecale, naše cure pokazale su dominaciju u ovoj atletskoj disciplini  jer pojedinačno prva mjesto osvojila je  naša Lidija Žuvela drugo mjesto Marina Valentić, treće mjesto Jelena  Surjan dok je Žana Mašković osvojila 5. Mjesto.
Naša ekipa stekla je pravo nastupa na poluzavršnom natjecanju skupine JUG prvenstva Hrvatske za školske športske klubove srednjih škola koje će se održati u travnju 2014. Godine.

Na  istom natjecanju u konkurenciji deset škola naše županije, naši mladići  ŠSK Dupin osvojili su  drugo mjesto zaostavši samo jedan bod ispred prvoplasirane ekipe Srednje škole Fra Andrije Kačića Miošića iz Ploča .  Ekipa ŠSK „Dupin“ Srednje škola „Vela Luka“  natjecala se u sastavu (Hrvoje Žuvela, Tomislav Andreis, Marko Barčot, Ante Berković,  voditelj Tino Dragojević).  Napominjemo da je pojedinačno  Hrvoje Žuvela i ove godine zauzeo prvo mjesto.

« Kolovoz 2020 »