NAŠI UČENICI NA NATJECANJIMA

Autor: Ofelija Dragojević, 19. 2. 2014.

Fizika

Županijsko natjecanje iz fizike održano je u četvrtak 27.02.2014. u Pločama. Izvrstan rezultat ostvario je naš učenik IVAN FRANULOVIĆ osvojivši PRVO MJESTO u svojoj konkurenciji drugih razreda . Ivan već drugu godinu osvaja prva mjesta na županijskim natjecanjima iz matematike i fizike .

ČESTITAMO IVANE I sretno na državnom natjecanju. Čestitamo i njegovom imenjaku mentoru Ivanu Tabainu.

Matematika

Na županijskom natjecanju iz matematike koje je održano u utorak 18.02.2014. u Ekonomskoj školi Dubrovnik , u konkurenciji 2. razreda naš učenik  opće gimnazije IVAN FRANULOVIĆ osvojio je izvrsno PRVO mjesto.  Ivan i njegova mentorica , nastavnica Jagoda Žaknić  izuzetno su zadovoljni ostvarenim rezultatom i nadaju se ponovnom pozivanju na završno  državno natjecanje .

Knjigovodstvo s bilanciranjem

Na regionalnom natjecanju ( dvije  županije, splitsko dalmatinska i dubrovačko - neretvanska ) naše učenice 4. razreda ekonomske škole pod mentorstvom nastavnice Tomislave Stipković  ostvarile  su izvrstan rezultat u natjecanju iz knjigovodstva s bilanciranjem. NIKOLINA ŠEPAROVIĆ  osvojila je PRVO  a NEVENA TASOVAC TREĆE mjesto u vrlo jakoj konkurenciji ekonomskih škola Splita, Makarske,Ploča, Dubrovnika i Imotskog. Ističemo da je NIKOLINA ŠEPAROVIĆ    prema rang listi svih natjecatelja na državnomo nivo ostvarila DRUGO mjesto.

Ovi odlični rezultati plod su velikog rada i zalaganja učenika i njihovih mentora  te potvrda još jednom da  smo „MALA ŠKOLA ZA VELIKE REZULTATE.“

Čestitke!

NAŠI UČENICI NA NATJECANJIMA

Autor: Ofelija Dragojević, 19. 2. 2014.

Fizika

Matematika