PRIPREME ZA DRŽAVNU MATURU

Autor: Administrator , 24. 4. 2018.

Vela Luka, 24.4.2018. Srednja škola Vela Luka uz financijsku pomoć Općine Vela Luka organizirala je besplatne pripreme učenika 4.razreda opće gimnazije za državnu maturu . U prostorijama škole od početka drugog polugodišta krenuli su s pripremama iz engleskog jezika i to dva školska sata tjedno u poslijepodnevnim satima. Predavanja iz matematike počela su poslije održanog ispita probne državne mature koji je proveden 21. ožujka, na kojem su učenici mogli proći cijeli postupak polaganja ispita, od samog dolaska u ispitnu prostoriju do konačne ocjene ispita. Pripreme iz hrvatskog jezika ostavili su za poslije završetka redovne nastave. Maturanti su se mogli u školi prijaviti za predavanja početkom drugog polugodišta a interes su iskazali svi gimnazijalci. Ukupno će se održati  po 10 sati iz sva tri predmeta  a predavanja održavaju stručni profesori.

Nadamo se da će se pokazati kako su kao i do sada pripreme i te kako dobro došle na državnoj maturi. Želimo našim maturantima što bolje rezultate te da se s uspjehom upišu na željene studije.

PRIPREME ZA DRŽAVNU MATURU

Autor: Administrator , 24. 4. 2018.