Svečana podjela svjedodžbi o završetku srednjoškolskog obrazovanja

Autor: Administrator , 23. 7. 2020.

Vela Luka, 22.7.2020.

U prekrasnom ambijentu bazena Hotela Korkyra, pridržavajući se svih epidemioloških propisa maturanti Srednje škole Vela Luka, generacija 2019./2020 primili su svoje zaslužene svjedodžbe kao dokaz o njihovom završetku srednjoškolskog obrazovanja.

Bila je to posebna večer posvećena samo njima i njihovim nastavnicima koji su se intenzivno družili ove četiri godine. Voditeljica večeri, njihova malo mlađa kolegica Nena Oreb uvela je svih u ovu posebnu večer, kao dokaz da su oni  posebna generacija. Kako je njihova ravnateljica Ofelija Dragojević rekla  u pozdravnom govoru " Posebna generacija 21. stoljeća. Prva koja je svoje školovanje završila online."  Prva koja nije održala svoj maturalni ples uživo, ali prva i jedina u Hrvatskoj koja je imala online maturalni ples. Prva koja je složno odradila maturalno putovanje bez prijepora i svađanja o destinaciji ili bilo čemu drugom. Prva koja je imala ovako čudnu i iscjepkanu školsku godinu. Prva  u mnogo toga i zato je posebna.

Lijepo je bilo čuti i pozdravne poruke koje su uputili učenici svojim nastavnicima, razrednicama, ali i roditeljima koji su im bili velika otpora u svemu.

Prije same podjele zasluženih svjedodžbi, spomenuti su i učenici koji su svojim rezultatima zaslužili da ih se posebno spomene na ovoj svečanoj podjeli.

Tako su pohvalnicu za odličan uspjeh i uzorno vladanje dobili :

Marko Tabain, maturant opće gimnazije i  Antonija Borovina i Ela Šeparović, maturantica programa ekonomist

Pohvalnicu za isticanje u školskim aktivnostima i to Marketinškoj agenciji Ankora dobili su:

Ivana Baković, Antonija Borovina, Lucija Borovina, Petra Žanetić i Agata Forte, sve maturantice programa ekonomist.

Pohvalnicu za aktivnosti u Globe skupini škole dobili su:

Petar Stipković, Marija Franulović, Tino Šeparović, Ivana Baković, Antonija Borovina i Duje Milina, sve maturanti programa ekonomist.

Posebnu pohvalnicu zasluženo je dobio Petar Stipković za redovito pohađanje nastave u školskoj godini 2019./2020. što znači da nije izostao niti jedan sat s nastave.

Oproštajni govor imale su i njihove razrednice Vinka Mušura i Sanda Tasovac, koje su  glavne i odgovorne za puno toga pa i za ovu  prekrasnu večer. U kratkom i emotivnom govoru zaželjele su puno sreće i uspjeha dalje u životu svojim curama i dečkima na njihov „ne klasični“ način, što je izazvalo i pokoju suzu kod većine sudionika.

Sve u svemu jedna lijepa i svečana večer koju će nadam se dugo pamtiti.

I na kraju kako su razrednice rekle „Dragi maturanti, ostanite na izvrsni i na ponos kao i do sada“

Svečana podjela svjedodžbi o završetku srednjoškolskog obrazovanja

Autor: Administrator , 23. 7. 2020.

Vela Luka, 22.7.2020.

Tako su pohvalnicu za odličan uspjeh i uzorno vladanje dobili :

Pohvalnicu za aktivnosti u Globe skupini škole dobili su:

Sve u svemu jedna lijepa i svečana večer koju će nadam se dugo pamtiti.