Vježbenička tvrtka "Odisej"

Autor: Administrator , 20. 6. 2012.

19. 06. 2012. U konferencijskoj dvorani hotela Korkyra održana je prezentacija rada vježbeničke tvrtke Srednje škole Vela Luka. Predstavljen je cjelogodišnji rad i turistički vodič Welcome to the Island of Korčula. Na prezentaciji je bilo oko 50 uzvanika. Prezentaciji su nazočili nastavnici, roditelji i učenici Srednje škole Vela Luka, ravnatelj Srednje škole Vela Luka g. Tonči Andreis, načelnik Općine Vela Luka g. Boris Žuvela, zamjenica načelnika Općine Vela Luka gđa Tatjana Vučetić, direktori turističkih zajednica otoka: TZ Vela Luka - Dorjan Dragojević, TZ Blato - Maja Šeparović, TZ Smokvica - Martina Marelić i TZ Lumbarda Kesnija Peručić. Također je podršku dala i Srednja škola Blato u ime koje su prezentaciji nazočili prof. Dalija Gavranić i prof. Perica Bačić te gospodarstvenici koji su dali oglas u vodiču.

Na početku i na kraju prezentacije klapa Vela Luka je zapjevala te time pružila pravi ugođaj.

Na kraju prezentacije prisutnima su se obratili Martina Marelić koja je pohvalila rad i izrazila zadovoljstvo i zahvalnost što je stvoren ovakav vodič koji ujedno šalje poruku da zajedno nudimo više i bolje nego svatko sam za sebe. Nakon toga prisutne je pozdravio i načelnik Općine Vela Luka rekavši da će rado i dalje podržavati ovakve projekte. Maja T. Ž

Vježbenička tvrtka "Odisej"

Autor: Administrator , 20. 6. 2012.