ŠKOLSKA GODINA 2019./2020.

POZIV ZA TESTIRANJE - NATJEČAJ 18.10.2019.

Autor: Administrator , 30. 10. 2019.

POZIV ZA TESTIRANJE

Testiranje kandidata u postupku natječaja koji je objavljen dana 18. listopada 2019.na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Srednje škole Vela Luka za radna mjesta:

1. Nastavnik/ca ekonomske skupine predmeta, VSS  diplomirani ekonomist (položeni ispiti pedagoških kompetencija ) nepuno radno vrijeme od 15 nastavnih sati neodređeno za predmete: Bankarstvo i osiguranje – 5 sati, Obiteljski posao – 2 sata , Osnove turizma – 2 sata, Upravljanje prodajom – 2 sata, Marketing usluga – 2 sata, Vježbenička tvrtka – 2 sata.

2. Nastavnik/ca ekonomske skupine predmeta, VSS  diplomirani ekonomist (položeni ispiti pedagoških kompetencija ) nepuno radno vrijeme od 4 nastavna sata tjedno određeno do povratka djelatnice s bolovanja za predmete: Vježbenička tvrtka – 2 sata, Komunikacijsko prezentacijske vještine – 2 sata

Održat će se u ponedjeljak 4. listopada 2019. i utorak 5. listopada 2019. prema rasporedu koji je dostavljen kandidatima u elektroničkoj pošti. Testiranje će se održati u zgradi Srednje škole Vela Luka na adresi Ulica 5. broj 9, 20270 Vela Luka.

Na testiranje se pozivaju kandidati koji su podnijeli prijave osim kandidata koji su na svoje-mail od ove Škole dobili obavijest da njihova prijava nije pravodobna ili potpuna ili da ne ispunjavaju uvjete iz natječaja. Kandidati/ kandidatkinje sa sobom na testiranje obavezno moraju ponijeti osobnu iskaznicu. Ako kandidat ne pristupi testiranju u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak testiranja, ne smatra se kandidatom natječaja.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata

« Srpanj 2020 »