Radionica Start up fun

Autor: Administrator , 13. 12. 2018.

Radionica Start up fun u suradnji s Ekonomskim fakultetom u Splitu

Višegodišnja suradnja s Ekonomskim fakultetom u Splitu se nastavlja. Naši učenici su u petak, 7.12. 2018. sudjelovali na radionici Start up fun koju su vodile studentice s Ekonomskog fakulteta u Splitu. Radionica je trajala puna 4 sata (od 15 do 19h), a u zabavnoj i opuštenoj atmosferi osmišljavali su korak po korak svoju poslovnu ideju koju su na kraju morali prezentirati s vrlo jasnim argumentima zašto je ta ideja dobra i ostvariva.

Svi učenici koji su sudjelovali pozvani su u Split na konferenciju 3P (Program poticanja poduzetništva). Na ovoj konferenciji sudjeluju kao uzvanici uspješni poslovni ljudi, ljudi s velikim iskustvom i poduzetnici početnici, koji svoja životna iskustva dijele s prisutnima, a također stoje na raspolaganju za savjete kroz tzv. SPeed Date Consulting. AKo imate svoju ideju, a imate nejasnoće oko bilo kojeg dijela tog plana ili posla kojeg već radite, oni su tu da vas besplatno savjetuju. Naši će učenici imati priliku natjecati se u dijelu programa pod nazivom Case Study Challenge na kojem je naša Ankora prije 2 godine osvojila prvo mjesto. U Splitu će se održavati nove radionice za dodatnu pripremu za natjecanja.

"KAKO SU LIJEČILI NAŠI STARI" prezentacija

Projekt naše marketinške agencije Ankora.

Sudjeluju na smotri turističke kulture na Hvaru

od 18. do 20.10.2019.

ANKETA ZA UČENIKE