ŠKOLSKA GODINA 2019./2020.

NATJEČAJ - ETIKA

Autor: Ofelija Dragojević, 18. 11. 2019. 13:51

Natječaj za popunu radnog mjesta nastavnika/ce  etike od 13.11. do 21.11.2019.

PODRUČJA VREDNOVANJA KANDIDATA – NASTAVNIK/ CA ETIKE

U nastavku donosimo područja vrednovanja kandidata po ovom natječaju objavljenom dana 13.11.2019. za nastavnika/cu etike za 9 nastavnih sati  određeno- zamjena za bolovanje.

PODRUČJE VREDNOVANJA KANDIDATA ZA RADNO MJESTO NASTAVNIKA ETIKE

Sukladno Pravilniku o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje kandidati koji imaju potpunu natječajnu dokumentaciju biti će praktično testirani. Praktično testiranje odnosi se na izvođenje oglednog nastavnog sata uz nazočnost Povjerenstva. Obavijest o testiranju kandidati će dobiti najmanje 5 dana prije datuma testiranja.

Razgovor s kandidatom

Utvrđivanje interesa, profesionalnih ciljeva i motivacije kandidata za rad u školskoj ustanovi.

Obavlja se s tri najbolje rangirana kandidata.

Detaljne informacije o datumu, vremenu provjere i temi oglednog sata kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja će dobiti putem e-maila najkasnije 5 dana prije termina provjere.

POZIV ZA TESTIRANJE - NATJEČAJ 18.10.2019.

Autor: Administrator , 30. 10. 2019. 19:54

POZIV ZA TESTIRANJE

Testiranje kandidata u postupku natječaja koji je objavljen dana 18. listopada 2019.na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Srednje škole Vela Luka za radna mjesta:

1. Nastavnik/ca ekonomske skupine predmeta, VSS  diplomirani ekonomist (položeni ispiti pedagoških kompetencija ) nepuno radno vrijeme od 15 nastavnih sati neodređeno za predmete: Bankarstvo i osiguranje – 5 sati, Obiteljski posao – 2 sata , Osnove turizma – 2 sata, Upravljanje prodajom – 2 sata, Marketing usluga – 2 sata, Vježbenička tvrtka – 2 sata.

2. Nastavnik/ca ekonomske skupine predmeta, VSS  diplomirani ekonomist (položeni ispiti pedagoških kompetencija ) nepuno radno vrijeme od 4 nastavna sata tjedno određeno do povratka djelatnice s bolovanja za predmete: Vježbenička tvrtka – 2 sata, Komunikacijsko prezentacijske vještine – 2 sata

Održat će se u ponedjeljak 4. listopada 2019. i utorak 5. listopada 2019. prema rasporedu koji je dostavljen kandidatima u elektroničkoj pošti. Testiranje će se održati u zgradi Srednje škole Vela Luka na adresi Ulica 5. broj 9, 20270 Vela Luka.

Na testiranje se pozivaju kandidati koji su podnijeli prijave osim kandidata koji su na svoje-mail od ove Škole dobili obavijest da njihova prijava nije pravodobna ili potpuna ili da ne ispunjavaju uvjete iz natječaja. Kandidati/ kandidatkinje sa sobom na testiranje obavezno moraju ponijeti osobnu iskaznicu. Ako kandidat ne pristupi testiranju u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak testiranja, ne smatra se kandidatom natječaja.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata

PODRUČJA VREDNOVANJA-NATJEČAJ 18.10.2019.

Autor: Administrator , 30. 10. 2019. 19:53

PODRUČJA VREDNOVANJA KANDIDATA ZA NATJEČAJ OBJAVLJEN 18.10.2019.

Tekst natječaja za popunu slobodnih radnih mjesta možete pronaći u izborniku Dokumenti i podizborniku Natječaji.

U nastavku donosimo područja vrednovanja kandidata po ovom natječaju.

PODRUČJE VREDNOVANJA KANDIDATA ZA RADNA MJESTA NASTAVNIKA EKONOMSKE SKUPINE PREDMETA ( bankarstvo i osiguranje, obiteljski posao, osnove turizma, upravljanje prodajom, marketing usluga, vježbenička tvrtka, komunikacijsko prezentacijske vještine)

Obavlja se s tri najbolje rangirana kandidata.

NATJEČAJ - LISTOPAD 2019.

Autor: Administrator , 18. 10. 2019. 11:37

Srednja škola Vela Luka objavljuje natječaje za sljedeće radna mjesta:

1. Nastavnik/ca ekonomske skupine predmeta, VSS  diplomirani ekonomist (položeni ispiti pedagoških kompetencija ) 15- nastavnih sati tjedno neodređeno.

2. Nastavnik/ca ekonomske skupine predmeta, VSS  diplomirani ekonomist (položeni ispiti pedagoških kompetencija ) 4 nastavna sata tjedno određeno.

3. Nastavnik/ca glazbene umjetnosti, VSS profesor glazbene kulture - 4 nastavna sata neodređeno.

Trajanje natječaja: 18.10. - 26.10.2019.

OBAVIJESTI O NATJEČAJIMA

NATJEČAJ - ETIKA

Autor: Ofelija Dragojević, 18. 11. 2019. 13:51

Natječaj za popunu radnog mjesta nastavnika/ce  etike od 13.11. do 21.11.2019.

PODRUČJA VREDNOVANJA KANDIDATA – NASTAVNIK/ CA ETIKE

PODRUČJE VREDNOVANJA KANDIDATA ZA RADNO MJESTO NASTAVNIKA ETIKE

Obavlja se s tri najbolje rangirana kandidata.

POZIV ZA TESTIRANJE - NATJEČAJ 18.10.2019.

Autor: Administrator , 30. 10. 2019. 19:54

POZIV ZA TESTIRANJE

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata

PODRUČJA VREDNOVANJA-NATJEČAJ 18.10.2019.

Autor: Administrator , 30. 10. 2019. 19:53

PODRUČJA VREDNOVANJA KANDIDATA ZA NATJEČAJ OBJAVLJEN 18.10.2019.

U nastavku donosimo područja vrednovanja kandidata po ovom natječaju.

Obavlja se s tri najbolje rangirana kandidata.

NATJEČAJ - LISTOPAD 2019.

Autor: Administrator , 18. 10. 2019. 11:37

Srednja škola Vela Luka objavljuje natječaje za sljedeće radna mjesta:

Trajanje natječaja: 18.10. - 26.10.2019.

Čestitamo 30.5.

Dan državnosti RH !