Školski sportski klub "Dupin"

Š K O L S K I  S P O R T S K I  K L U B     «  D U P I N «

U našoj školi od  26. siječnja 1996.  djeluje Školski sportski klub « Dupin « , koji okuplja veći broj učenika svih odjeljenja kroz razne sekcije.

Izvannastavne sportske aktivnosti odvijaju se u organizaciji našeg kluba.

Učenici , članovi školskog sportskog kluba redovito sudjeluju na međuopćinskim, županijskim i međužupanijskim sportskim natjecanjima i postižu značajne rezultate.

Pored redovnog natjecanja u organizaciji Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta naš klub svake godine sudjeluje u proslavi Dana općine Vela Luka, tradicionalnom natjecanju u atletici , turnirima u košarci , odbojci i malom nogometu.

Rad u sekcijama ŠSK odvija se redovito dva puta tjedno a kada se bliži natjecanje i učestalije.

Sekcije u kojima naši učenici sudjeluju na raznim natjecanjima :

•   Mali nogomet – muški

•   Košarka – muški

•   Rukomet – ženske

•   Stolni tenis – muški i ženske

•   Atletika – muški i ženske

•   Cross – muški i ženske

•   Odbojka – ženske

Najznačajniji rezultati kluba postignuti sudjelovanjem naših ekipa na završnom Državnom natjecanju koji se održavao u Rovinju i to ;

• Školske godine 2000/2001 –  stolni tenis -djevojke

• Školske godine 2002/2003  -  cross ekipa - djevojke

• Školske godine 2003/2004 - cross ekipa- djevojke

• Školske godine 2005/2006  - cross ekipa –djevojke i stolni tenis ekipa djevojke

• Školska godina 2006/2007 -  stolni tenis djevojke

Godine 2004.  naša CROSS ekipa u sastavu Marija Barčot, Petra Radić i Ana Franulović, proglašena je  od strane Odbora za sport, kulturu i tehničku kulturu Općine Vela Luka najboljom sportskom ekipom u toj godini.

U radu sa svim sekcijama ŠSk Dupin rade profesori TZK naše škole Tino Dragojević i Ofelija Dragojević .

REZULTATI NAŠIH EKIPA NA NATJECANJIMA ŠŠK-ova

Priloženi dokumenti:
S P O R T- Web.doc

RUKOMET Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ofelija Dragojević, 12. 11. 2014. 11:51

Ekipa 2005/2006

Rukometna sekcija Srednje škole Vela Luka.

Od samog osnivanja Školskog sportskog kluba 1996 godine ženska rukometna sekcija  natječe se na međuopćinskom i županijskom nivou. Školske godine 1994/1995 osniva se sportska sekcija koja radi dva puta tjedno ali ne natječe se na nikakvom natjecanju.............više u privitku!

ATLETIKA Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ofelija Dragojević, 12. 11. 2014. 11:46

Atletski rezultati učenika Srednje škole Vela Luka

Aktivnosti i rezultati učenika Srednje škole Vela Luka u atletskim disciplinama.

Rezultati su sa županijskih i regionalnih službenih natjecanja kao i školskih natjecanja koje

Školski sportski klub Dupin organizira svake godine povodom Dana općine Vela Luka.

« Ožujak 2017 »